Informacje organizacyjne

Zlot Powstania Wielkopolskiego odbywa się w Poznaniu w dniach 27-29 grudnia 2018 roku. W zlocie biorą udział gromady zuchowe i drużyny harcerskie z Okręgu Wielkopolskiego oraz ZZ-ty, kadry gromad zuchowych i drużyny wędrownicze z całej Polski. Wstępny harmonogram i zaproszenie na zlot można przeczytać TUTAJ. Masz pytania? Poszukaj odpowiedzi poniżej, lub skontaktuj się z nami przy pomocy formularza!

Koszt

Koszt zlotu dla zgłoszonych wynosi 50 zł.

Uczestnictwo w grze dla zuchów 29.12 jest bezpłatne.

Wpłaty prosimy przekazywać za całą zgłaszaną jednostkę na konto:

ZHR Okręg Wielkopolski

27 grudnia rejestracja uczestników w bazach od godziny 15.00 do 17.00.

Biuro prosi o informację jeżeli ktoś planuje przyjechać później.

Najczęstsze pytania i odpowiedzi
W zlocie biorą udział gromady zuchowe i drużyny harcerskie z Okręgu Wielkopolskiego oraz ZZ-ty, kadry gromad zuchowych i drużyny wędrownicze z całej Polski. Zapraszamy także instruktorów i instruktorki oraz kręgi harcerstwa starszego. Możesz zatem zgłosić udział zarówno tylko siebie, swojej drużyny, jak i samej jej komendy, czy ZZ-tu. Postaramy się ugościć każdego! 🙂

Koszt od osoby to 50 zł (koszt dotyczy wszystkich – także komend drużyn oraz osób zgłaszanych indywidualnie). Uczestnictwo gromad w grze zuchowej jest bezpłatne.

Uczestnikom zlotu spoza Poznania zwrócone będą koszty przejazdu w max. 1 stronę, max. 50zł/os..  Informacja o sposobie zwrotu kosztów zostanie przekazana mailowo do zainteresowanych osób.

Informacje nt. zasad zgłoszeń na warsztaty znajdziesz w zakładce WARSZTATY.

Po wypełnieniu zgłoszenia udziału w zlocie nie będzie to możliwe. Każdy warsztat który będzie możliwy do wyboru zostanie dokładnie opisany w zakładce WARSZTATY. Prosimy o dokładną lekturę przed podjęciem decyzji.

Jak najbardziej, na instruktorską debatę historyczną zapraszamy także chętnych wędrowników i wędrowniczki, którzy zaznaczyli tę opcję w formularzu zgłoszeniowym.

Masz pytanie? Napisz do nas!